Vankúšové menu pre lepší spánok

Kvalitný, hlboký a primerane dlhý spánok je základnou podmienkou dobrého zdravia. V dnešnom modernom svete však často zabúdame, aký dôležitý je kvalitný spánok na obnovenie energie tela. Väčšinou neprikladáme dôležitosť tomu, kde a ako spíme. Náš krátky spánok často nie je dostatočne pohodlný, pričom práve komfort počas odpočinku priamo súvisí s kvalitou spánku.

S cieľom zabezpečiť Vám čo najvyšší komfort, ponúkame Vám vankúše najvyššej kvality:

Pohánkový vankúš

Vankúše sú elastické a prispôsobujú sa tvaru tela. Pohánkové vankúše pohltia v noci telesný pot a odvádzajú nadbytočné teplo. Pôsobia blahodarne pri migréne a nespavosti, pomáhajú pri bolestiach krčnej chrbtice, kĺbov a pri reumatických problémoch.

Špaldový vankúš

Špaldový vankúš je vankúš plnený špaldovými plevami. Vankúše sú elastické a prispôsobia sa Vášmu telu. Hlava a chrbtica ležia mäkko a sú po celú noc optimálne opreté. Vankúše pohlcujú telesný pot a odvádzajú nadbytočné teplo. Špaldový vankúš ma tvar písmena U.

Anatomický vankúš s gélovým segmentom

Svojim tvarom napomáha správnemu prekrveniu pokožky a relaxácii krčných svalov. Kopíruje tvar tela, čím zabezpečuje odpočinok podľa individuálnych potrieb organizmu. Gél je ideálny pre spánok, keďže udržiava konštantnú telesnú teplotu.

Bylinkové vankúše

Vankúšiky sú plnené väčšinou vatou a jedným druhom alebo zmesou byliniek.

  • Pre dobrú náladu s obsahom medovky – pomáha uvoľniť celý organizmus, zaženie pochmúrnu náladu a navodzuje príjemné zaspávanie, pôsobí proti stresu a depresiám.
  • Proti chrápaniu s obsahom materinej dúšky, lipového kvetu a bazy čiernej – účinné látky obsiahnuté v aróme vankúšika uvoľňujú počas spánku dýchacie cesty a prispievajú k regenerácii celého organizmu.
  • Pre voňavé sny s obsahom levandule.

Podrobnejšie informácie Vám poskytneme na recepcii.